vesmír

Výstava v KD K-Trio: Mozaika obrazů

Od 1. června se můžete v Kulturním domě K-Trio ponořit do inspirujícího a povznášejícího prostoru výtvarných děl žáků naší školy.

Název výstavy Mozaika obrazů vyjadřuje pestrost témat a technik vybraných prací. Obrazy s jasnými barvami vám přiblíží pozoruhodný svět hmyzu. Renesančního vynálezce ve vás určitě probudí vznášedla žáků šestého ročníku. Dvorní malíř Rudolfa II., Arcimboldo, inspiroval osmáky při tvorbě portrétů. Nenechte si ujít šťavnatou a výstřední krásu podobizen z ovoce a zeleniny. Křehkým světem poštovních známek vás provedou animované postavičky z Večerníčků.

Tento výčet je pouze zlomkem z naší červnové výstavy. Přijďte se podívat na celou kolekci osobně. Těšíme se na Vás.

Instalace výstavy, autor pozvánky a textu: D. Kořenková.