Velký sportovní úspěch našich páťáků

Naše škola se zúčastnila obvodního kola ve vybíjené 4. a 5. tříd základních škol obvodu Ostrava-Jih, které se konalo v tělocvičnách ZŠ Horymírova. Na turnaji poměřilo své síly pět družstev ze základních škol našeho obvodu – ZŠ Klegova, ZŠ Dvorského, ZŠ Horymírova, ZŠ Košaře a ZŠ Krestova. Hrálo se systémem každý s každým.

Družstvo našich páťáků vyhrálo bez jediné porážky a z prvního místa postupuje do celoměstského finále, které se bude hrát ve sportovní hale v Plesné.

Je to pro naši školu obrovský úspěch, protože naši borci s přehledem porazili školy se sportovním zaměřením. Vybíjená je univerzální hra pro kluky i holky a žáci plně zúročili, co natrénovali v kroužku míčových her. Hráčům patří velká pochvala za disciplinovanost a týmovou hru.

Děkujeme za úspěšnou a vzornou reprezentaci naší školy.

Text, foto a vedení kroužku míčových her: J. Březina