Slavnostní uvítání prvňáčků

V letošním školním roce jsme jako každý rok přivítali nové prvňáčky. Malí objevitelé ze tří prvních tříd se potkali se svými průvodci, kamarády z 8. a 9. tříd. Ti je budou po celý školní rok provázet a spolu podniknou spoustu zajímavých aktivit.

Prvňáčky uvítala také kapitánka naší vesmírné lodi, paní ředitelka Věra Rymiecová. Setkali se samozřejmě i se svými novými důstojníky, paní učitelkou Kateřinou Bartkovou (1. A), Ivetou Bakončíkovou (1. B) a Renátou Tomalovou (1. C), které jim pomohou vše v první třídě zvládnout.

Jako každý rok děti obdržely nádherné dárečky, které věnoval Městský obvod Ostrava-Jih.

Vesmírná loď tedy byla odstartována a nám už nezbývá nic jiného než našim novým kamarádům popřát příjemný let.

Text: L. Fialová. Foto: L. Fialová, D. Kořenková.