Sedmá lekce klubu předškoláčků 2022/23

V novém roce jsme se společně s malými předškoláčky sešli na další hodině – opět anglické. Přivítal nás náš nový malý kamarád – a little snowman ⛄, který nás naučil zpívat 🎵 písničku I am a little snowman. Při rytmické písničce jsme se seznámili se slovíčky: a snowman ⛄, eyes 👀, a nose 👃, a hat 🎩, a scarf 🧣, buttons.

Děti se paní učitelce 👩‍🏫 pochlubily, že ze školky už znají barvy 🎨 a čísla do deseti 🔟. Společně jsme si podle anglických pokynů namalovali 🖍, vybarvili sněhuláčky ⛄ a spočítali, kolik mají knoflíků. Zatančili 🕺jsme si také v kruhu při další písničce 🎵 Make a circle.

Společná hodina se nám i sněhuláčkovi ⛄ moc líbila 👍 a budeme se těšit na další lekci. Kdy bude? 23. ledna. Co nás čeká? Výtvarné tvoření 🎨.

Text, foto a vedení lekce: V. Kapičáková, L. Vařáková