První den ve škole

První zvonění! Hurá! Začíná škola!!!
V pondělí 1. září 2020 byl pro nás, prvňáčky, velmi významný a šťastný den, na který jsme se moc těšili.
Ve škole nás slavnostně přivítala paní ředitelka Věra Rymiecová, paní zástupkyně Lucie Fialová.
Po pasování na školáčka ZŠ Krestova paní ředitelkou nás velcí kamarádi = žáci 9.A doprovodili do naší květinkové třídy 1. A, kde jsme se seznámili s paní učitelkou, povídali jsme si, plnili úkoly a zpívali.
Rodiče dostali domácí úkol: napsat nám přání pro první školní rok.
Složili jsme slib správného školáčka a stali se tak opravdovými žáky třídy 1.A, Základní škola Krestova.

Milí prvňáčci, přeji vám, ať se vám ve škole líbí, ať se vám daří a jste moc šťastní.
Rodičům přeji hodně trpělivosti a radosti z práce dětí.
Vaše paní učitelka Kateřina Bartková