děti

Prvňáčci, vítejte!

Dne 1. 9. 2021 proběhlo slavnostní přivítání prvňáčků, na které jsme se všichni netrpělivě těšili.

Kapitán naší vesmírné lodi, paní ředitelka Věra Rymiecová, uvítala nové prvňáčky, kteří se již těší na objevování světa kolem nás. Průvodci jim byli a po celý školní rok zůstanou žáci 8.A, 9.A a 9.B. Každý prvňáček již nyní získal velkého kamaráda, s nímž během školního roku podnikne spoustu zajímavých projektů.

Při slavnostním uvítání ve třídách se žáci blíže seznámili se svými novými důstojníky, paní učitelkou Janou Kvapilovou (1.A), paní učitelkou Šárkou Ďáskovou (1.B) a paní učitelkou Veronikou Kapičákovou (1.C). Děti také obdržely nádherné dárečky, které věnoval Městský obvod Ostrava–Jih.

Věříme, že naši noví prvňáčci vykročili tou správnou nohou a nezbývá než jim popřát dobrý start.

Text: L. Fialová. Foto: L. Fialová, D. Kořenková.