děti

Podívejte se, jak naši prvňáčci chystali vánoční dárečky pro své blízké

V hodinách světa práce vyrobily děti z 1. A krásné medové svíčky i balicí papír, do kterého své výtvory s pomocí paní učitelky zabalily.  Voňavé dárečky udělaly radost nejen obdarovaným, ale i dětem, které výroba medových svíček velmi bavila.

V rámci metody CLIL se žáci setkali i s novou slovní zásobou:

  1. Warm the sheet of natural beeswax up.
  2. Place the wick on the sheet.
  3. Roll the candle.
  4. Gently press the wax as you roll.
  5. Check to make sure you´re rolling evenly.
  6. Cut the wick.
  7. Make your own wrapping paper.
  8. Wrap the present. 🎁

Denní výuku anglického jazyka v mateřské škole a výuku metodou CLIL ve výtvarné výchově a ve světě práce na základní škole nám pomáhá uskutečňovat dotace z rozpočtu statutárního města Ostravy. Jedná se o dotaci 187 000 Kč na realizaci projektu Škola pro životkterý je v souladu s Programem na podporu cizojazyčné výuky na území statutárního města Ostravy pro rok 2020/2021

Text článku: L. Fialová, Foto: L. Fialová, V. Kapičáková