Ohlédnutí za zářím…

Hned v úvodu školního roku jsme se 6. září vydali směr Frýdek-Místek do Marlenky poodhalit výrobní tajemství zázraku z medu. Všechny výrobky se vyznačují nezaměnitelnou chutí, a to jsme si na „vlastní jazyky“ zkusili. Talířky s ochutnávkou byly prázdné za okamžik. V krátkém filmu jsme se seznámili s historií a vývojem společnosti. Nakoukli jsme také do samotného provozu a dostali tak možnost pozorovat, jak přichází na svět na unikátní výrobní lince medové dorty, kuličky a další výrobky.

9. září jsme se vypravili do Bělského lesa, kde probíhala každoroční významná osvětová, humanitární a sportovně společenská akce „Běh Naděje“, která se zaměřuje na výzkum rakoviny. Zdůrazňuje význam prevence nejen tohoto onemocnění, ale i jiných civilizačních chorob. Po uběhnutí či ujití trasy
o délce 4 km pro nás byla přichystána různá stanoviště.