Náš třídní výlet – posouváme osobní limity

Jeden den a tolik zážitků! Hlavním bodem programu bylo Lanové centrum PROUD. Zjistili jsme, že se umíme vzájemně podržet, podpořit, povzbudit. A to nejen při jištění na laně, ale hlavně v okamžicích, kdy se některým příliš nedařilo zvládnout nejvyšší lanové překážky. Objednaná pizza, houpačky a další prvky v dětské zóně byly příjemnou tečkou za dopolední části našeho výletu.

Olomouc je krásné město s bohatou historií. I přes úmorné horko jsme si prohlédli téměř všechna místa, která žádný návštěvník Olomouce nemůže minout – Horní náměstí s budovou radnice a pověstným olomouckým orlojem, morový sloup Nejsvětější Trojice (UNESCO), Dolní náměstí, chrám sv. Mořice, barokní kašny (Merkurova, Jupiterova, Herkulova, Neptunova, Caesarova) a nejmladší (2002) Arionovu kašnu. Bezručovými sady pod městskými hradbami jsme došli k impozantní katedrále sv. Václava.

Bouřka nás zastihla až večer v Ostravě, ale následky bouřky jsme pocítili už v Olomouci, kdy měl náš zpáteční vlak téměř 80 minut zpoždění.

Intenzivní program, vysilující horko a velké zpoždění vlaku – opravdu náročný den. Všichni jste moji hrdinové, zvládli jste tento den obdivuhodně!

Moji milí šesťáci, chcete-li vidět více fotek, mrkněte do emailu, máte tam pozvánku ke sdílení Google fotky.