Malí a velcí kamarádi cestovali vlakem

Skvělý výlet? Výlet vlakem! Výlet vlakem s kamarády! Výlet malých a velkých kamarádů z 1. C a 9. A!

Nástupní stanicí bylo nádraží Ostrava střed. S přestupem ve Frýdlantu nad Ostravicí dorazili malí a velcí kamarádi do Kunčic pod Ondřejníkem.

Příjemnou procházkou došli malí a velcí výletníci do malebného lesoparku na úpatí Ondřejníku. V areálu Beskydského rehabilitačního centra v Čeladné hledali v Jezírku přání zlaté rybky, pozdravili se s kamerunskými kozami a z rozhledny si užili nádherný výhled na jižní hřeben Beskyd – od Lysé hory přes Smrk, Stolové až po Radhošť.

Prosluněný den, super velcí kamarádi, parádní jízda vlakem, smích, vstřícnost, blízkost, dobrodružství… Dokonalý výlet!

Foto: V. Kapičáková. Realizace aktivity: Y. Lišková, V. Kapičáková