Která kraslice je nejkrásnější?

Jaké by to byly Velikonoce bez ozdobených vajíček – kraslic. Nevšední kraslice vytvořili naši kreativní žáci z 1. stupně. Svá prostorová díla přihlásili do školní výtvarné soutěže Nejkrásnější kraslice 2022. Pro autory nejkrásnějších kraslic byly připraveny diplomy a sladké odměny.

Kdo jsou autoři nejkrásnějších kraslic roku 2022?

V kategorii 1. třídy: 1. místo Daniela Lukaštíková (1. B) a Jakub Žáček (1. B), 2. místo Petr Minh Tiep Truong (1. B), Anna Michalíková (1.A), 3. místo Zuzana Miklošíková  (1. C) a Laura Hrnčírová (1. B).

V kategorii 2. – 3. třídy: 1. místo Amálie Podgrabińská (3. B), 2. místo Jakub Zatkuliak (2. B), 3. místo Josefína Bardaševská (2 .A).

V kategorii 4. – 5. třídy: 1. místo Lenka Melišová (5. B), 2. místo Tomáš Hrček (4. B), 3. místo Eliška Gasová (5. B) a Kateřina Karásková (5. B).

Všem zúčastněným výtvarníkům děkujeme za jejich tvůrčí nadšení a inspirující díla.

Odměny pro vítěze byly financovány z prostředků SRPŠ a účelové dotace Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih.

Foto a organizace aktivity: D. Kořenková.