Ještě pár fotek z dobrodružné výpravy Čurbez

Už je to skoro čtrnáct dnů, co jsme se vrátili ze školy v přírodě. Při listování albem fotek jsme vzpomínali, kolik dobrodružství jsme zažili a jak skvěle jsme se měli. Krásná příroda, sníh, sluníčko, bazén, diskotéka, malování na trička a kamínky, celodenní výlet, kino, kvízy, olympiáda, solná jeskyně, koňský ranč, turistika, trocha učení, hledání pokladu ukrytého šnečí tetkou Květkou, výběr největších Talentů a Sympaťáků, smích, přátelství.

Děkujeme SRPŠ při ZŠ Krestova za financování odměn a materiálu pro tvořivé činnosti. Děkujeme rodičům za věcné dary (LR Health & Beauty Systems, VŠB -TUO, ČPZP, Model Obaly a.s., Potraviny u Weiglů,
Domov Sluníčko…).

Ozdravný pobyt se mohl realizovat díky dotaci 492 tisíc korun z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší, který zaštiťuje Magistrát města Ostravy.

Foto: J. Salavová