Družba ve stolním tenise ZŠ Kpt. Vajdy a ZŠ Krestova

Tak opět akce s pálkou a míčkem. Dne 12. 12. 2022 se uskutečnil přátelský turnaj ve stolním tenise ZŠ Kpt. Vajdy a ZŠ Krestova. Turnaje se zúčastnilo celkem 34 sportovců. Hrálo se v pěti skupinách formou každý s každým na jeden set. Nejlepší hráči a hráčky ze skupin postoupili do finálového pavouku, kde už se hrálo vyřazovacím způsobem na 2 vítězné sety.

V kategorii chlapců získali drahé kovy: 1. místo – Tomáš (ZŠ Krestova), 2. místo – Jirka (ZŠ Kpt. Vajdy), 3. místo – Franta (ZŠ Krestova).

V kategorii dívek dosáhly nejlepšího umístění: 1. místo – Eliška (ZŠ Krestova), 2. místo – Adéla (ZŠ Krestova), 3. místo – Alice (ZŠ Krestova)

Všem reprezentantům děkujeme za maximální sportovní nasazení, které podali, aby dosáhli co nejlepšího výsledku.

Organizace aktivity, text, foto: Š. Zezulková.