Den otevřených dveří 2022

V pondělí 21. února byly dveře naší školy otevřené pro všechny budoucí prvňáčky. Role průvodců se ujali členové žákovského parlamentu a žáci osmého a devátého ročníku.

Předškoláčci si vyzkoušeli hokusy pokusy v učebně fyziky, v učebně chemie a přírodopisu prozkoumali lidskou kostru. Pestrá nabídka aktivit s anglickými slovíčky čekala budoucí prvňáčky v interaktivní učebně. Pro zvídavé předškoláčky byla v učebně matematiky připravena centra činnostní geometrie. Umělecké duše se realizovaly při výtvarném tvoření a malování na monitoru počítače. Předškoláčci si užili i trochu sportování při hodu na cíl.

Ve velké hudebně paní ředitelka seznámila rodiče s aktivitami naší školy, projekty a vizí.

Věříme, že se s většinou předškoláčků uvidíme také u zápisu 4. a 5. dubna. Těšíme se na Vás, milé děti!

Foto: D. Kořenková