CLIL in Geography: African Regions

S blížícím se závěrem školního roku prezentovali žáci třídy 6. B v hodinách zeměpisu geografické, politické, společenské a kulturní zajímavosti nejteplejšího kontinentu – Afriky.

Informace žáci vyhledávali na internetu a v dalších médiích. Poté je doplnili obrázky a graficky zpracovali formou lapbooku. Svou práci žáci prezentovali česky i anglicky. Práce byly hodnoceny vyučujícími a také spolužáky. Kvalita zpracování i prezentace v angličtině byly na velmi dobré úrovni a byly oceněny potleskem.

Výuku metodou CLIL uskutečňujeme díky projektu Škola pro život III, který podpořilo Statutární město Ostrava v rámci dotačního řízení Programu na podporu cizojazyčné výuky na území statutárního města Ostravy částkou 319 tisíc Kč.

Text a foto: E. Němčeková. Vedení hodin: E. Němčeková, M. Matějíček Rozsypalová.