plakát prodejní výstava knih nakladatelství Usborne

Book Fair

Prodejní výstava knih britského nakladatelství Usborne.

Vážení rodiče,

je mi potěšením Vás pozvat na knižní výstavu předního britského nakladatelství dětských knih Usborne pořádanou pro vaši školu.

Výstava proběhne ve středu 26.2. od 8:30 do 14:00 hod a ve čtvrtek 27.2. od 9:00 do 16:30 hod ve vestibulu školy.

K dispozici budou dětem i Vám kvalitní a světově oceňované tituly různých témat a pro všechny věkové kategorie.

Jmenuji se Renáta a budu Vaším průvodcem po celou dobu trvání akce. Ráda poradím, jaké knihy mohou být pro Vaše děti vhodné a představím širokou škálu knih, které nakladatelství Usborne nabízí.

Platba bude k dispozici v hotovosti nebo platební kartou na místě.

Usborne nabízí školám možnost získat knihy zdarma na doplnění výuky a do svých knihoven. S každou Vámi zakoupenou knihou se navyšuje kredit u nakladatelství, který si škola vybere v podobě jedinečných titulů dle vlastního uvážení.

Pojďte spolu s námi podpořit školu.

Těším se na setkání s Vámi.

Renáta Vítková, Kingdom of Children Books

Usborne Publishing

Nakladatelství Usborne patří mezi největší a nejúspěšnější nezávislé vydavatele dětských knih v angličtině ve Velké Británii. V únoru 2014 bylo oceněno Vydavatelem roku. Nabízí kolem 2000 tištěných titulů. Vydává téměř každý typ dětské knihy pro každou věkovou skupinu, od dětských knih, výukových knih pro nejmenší děti až po romány pro mladé a dospělé. Společnost byla založena v roce 1973 Petrem Usbornem.