Architektura okem (nejen) výtvarným

Jak spojit výtvarné aktivity s výukou anglického jazyka? To ukázali žáci 8. A, když představovali své projekty na téma Architecture of Our Region – Architektura našeho regionu.

Se svými fotoaparáty prošli kus našeho města, aby zachytili zajímavé stavby a jejich detaily. O těchto stavbách pak připravili prezentace na letácích v elektronické podobě. Při závěrečné prezentaci se strhla rušná diskuse, děti komentovaly, jak své projekty připravovaly, a vyprávěly příběhy, které doprovázely pořizování fotografií. Své výtvory si také navzájem zhodnotily.

Fotografie, které žáci pořídili, byly zaslány do soutěže. Pokud chcete naše šikovné děti podpořit, můžete jejich dílům dát hlas zde

Dejte svůj lajk pracem, které se vám líbí a pomozte našim žákům vyhrát instantní fotoaparát Polaroid. Vyhrává práce, která bude mít 11. 10. 2021 ve 12:00 nejvíce lajků. Za všechny hlasy děkujeme!

Vedení aktivity, foto a text článku: M. Matějíček Rozsypalová