Mikuláš, čerti a andělé

Andělé a čerti všude kam se podíváš. A přišel i Mikuláš!

Divoká a nebojácná Káča roztančila tělocvičnu. U Čertího tanečku se přidali i přivolaní čerti. Andělé rozvlnili svá křehká křídla při Andělském tanci.

Peklo i nebe se otevřely a prvňáčci a druháčci se pustili do plnění pekelných a nebeských úkolů. Pekelný chodník, Andělské tleskání, Luciferovy hádanky, Nebesky dokonalá paměť, Čertí tělocvik, Slalom mezi ohnivými plamínky, Čertí koulovačka, … 

Ozývají se fanfáry a přichází Mikuláš! Ještě andělská kontrola splněných úkolů, písnička pro Mikuláše a balíček se sladkou nadílkou dostává každý kluk a každá holčička. Všem to na společných fotkách s Mikulášem, čerty a anděly moc sluší. 

Mikulášská družina nezapomněla ani na další děti, sladké balíčky roznesla po celé škole, do každé třídy.

Pestrou směsici radosti, očekávání, zábavy, blízkosti, fantazie a štědrosti si můžete prohlédnout také zde.